Realizujeme projektový přístup

tj. každá obchodní příležitost pro nás představuje projekt, který má svůj tým a motivaci, své procesy a vyhodnocení, své náklady a výnosy. Metodologie, které používáme, jsou PRINCE2 a SixSigma.

Praktikujeme moderní marketing

tj. pro veřejné a neveřejné obchodní příležitosti kombinujeme dynamické i statické prvky s použitím nástrojů direct, on-line, content i campaign a end-to-end marketingu. Tak, jak klientovi "ušijeme namíru" a představíme v marketingovém plánu při stanovení KPI a metodiky vyhodnocování.

Řídíme se procesy a postupy

tj. řídíme se procesním modelem 11 BUSINESS STEPS of RE/MAX COMMERCIAL. Každá krok procesu je rozpracován do příslušných postupů, které na sebe navazují (tzv. víceúrovňový model). Informační systém bpm´online, který je pro nás hlavní pracovní doménou, je založen na protokolu Business Process Management. 

Poskytujeme základní realitní služby

  • zprostředkováváme prodeje a pronájmy jak residenčních, tak komerčních nemovitostí pro vlastníky a provozovatele po celé ČR;
  • zprostředkováváme nákupy a nájmy jak residenčních, tak komerčních nemovitostí pro zájemce po celé ČR, nebo - li poptávající a to jak fyzické, tak právnické osoby;
  • poskytujeme poradenské služby při stanovení tržní ceny prodávané nemovitosti, nebo při stanovení tržního nájemného;
  • poskytujeme expertní služby jako např. zpracování studie využitelnosti | proveditelnosti, ekonomické a business analýzy, zpracování investičních záměrů, dotační management atd.;
  • nabízíme možnost financování nákupu residenčních i komerčních nemovitostí prostřednictvím RE/MAX Finance, a zprostředkujeme úvěrové produkty i pro podnikatele a firmy.

Naše ostatní aktivity ...

Jsme partnerem ... "Podkova bezpečí" - občanské sdružení

které je dobrovolným, nevládním, neziskovým sdružením občanů, právnických a fyzických osob, které spojuje zájem o jezdecký sport.